fellne

Shitet nga: shengyn 01 Tet 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 17 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim