fellne

Shitet nga: edon 04 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 14 coll + me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim