fellne

Shitet nga: nesi 11 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 15 shiten dhe ndrrohen me qdo sent qe mkonvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim