fellne

Shitet nga: armend 29 Jan 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet vw jan te mira gumst e dimrit 205 50 r16 baj ndrrim me 17 per bora per me shum ne nnumer telit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim