fellne

Shitet nga: sinan 14 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 golf4 jan shum pak te perdorne jan trujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim