felne per golf 1 2 3 passat

Shitet nga: Rexhepi 18 Sht 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felne te aluminit 18 me goma te veres. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim