golf 3

Shitet nga: xxxxxx 25 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres me felne te aluminit Sport.Dunlop195/50R15.-049 424 596-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim