goma dhe fellne per vetur nr 225/45/r17

Shitet nga: valon 18 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellne per vetur krysishte golf 5 bajn edhe per kerre tjera qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim