goma m+s nr 14

Shitet nga: sami 13 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ndrroj gomat m+s numer 14 me goma m+s 13 ju mirpres gomat jan tmira truajtura por mu me vyn numer 13 kjo asht arsya
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim