goma me bandash 4 cop 100€

Shitet nga: bekim 26 Jan 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 Goma dimri me bandashe, te perdorura veten nje sezon, nuk shiten teke vetem komplet. shifra e gomave 175/65R14. cmimi 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim