goma me bandasha per golf 2

Shitet nga: as pirelli 19 Sht 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me bAndasha 13 per golf 2 3 pasat 175.70r13 jan te balansuara shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim