goma me dandash 2 cop 70€

Shitet nga: bekim 26 Jan 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shed 2 goma dimri me dandash alumini per veturat tip mercedes shifra, 195 / 65 R 15. cmimi 70€ per dy gomat me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim