goma shum te mira

Shitet nga: hafir rudaj 25 Sht 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma shum shum te mira jan 225/45/17 jan shum shum te mira jan guma te M+S jan shum te mira as nuk dridhin as nuk ushtojn ju mirpresum ose ne viber +38649601946 ju mirpres baj ndrrim edhe me 18 te dimnit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim