servis dhe pjes ne prizren

Shitet nga: Auto pjes 09 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
vollanin per golf 6 100 euro
Pjes per te gjitha llojet e veturav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim