shes 2 goma 195-55 r16

Shitet nga: sedat 12 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim