shes fellme18 per bmw

Shitet nga: gj 15 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan t mira t rujtne me goma shum pak te perdorura te veres edhe njana e ka ni shenj me spre amo ngjyroset me pak pare bejm edhe ndrrim me fellme per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim