shes fellna

Shitet nga: nazif 20 Shk 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna komplet me guma,te perdorur ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim