shes fellne te reja

Shitet nga: besi 02 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes 19coll seria 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim