shes fellnet per mercedes 195/55/16

Shitet nga: nysret 31 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me gjeth goma te veres 195/55/16--91
disqet jan te MERCEDES Benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim