shes gomat me fellne

Shitet nga: idriz 12 Nën 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat me fellne gomat jan gjysme te perdorun jan m+s përmasat e gomave dhe felneve janë 205/45/16 coll jan në gjendje shum te mirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim