shesim fellne

Shitet nga: fellne 25 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim fellne , per touran golf 4 opel corsa etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim