shiten apo ndrrim

Shitet nga: buli 17 Gsh 02:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten ose ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim