shiten bandashe me goma

Shitet nga: arlind 02 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat me goma te dimirt jan per ml modelit te ri 235/65/R17 ja vlen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim