shiten fellnat 14 per ople corsa

Shitet nga: egzon 20 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnat 14 jan 4 copa per ople corsa edhe kadet vekter e tej per ma shum info 045439672 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim