shitete motorri per yamaha

Shitet nga: bislimi 05 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet motorri i yahmahas tzr 125 ne gjendje te rregullt asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim