shitst fellna 15 te bukura ndroj samsung s3

Shitet nga: big 08 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellna 15 jan shume te bukura me guma 2 jon te mira. 2 jo as.nuk dridhin ndrojm me sqmsung s3 s4 iphone 5 thirni viber 044390424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim