spirala te reja per qdo opell

Shitet nga: gjengiz 05 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet urgjent spirala per gjitha opelave me qmim volitshem 044 594. 827.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim