u shit flm merrep

Shitet nga: D 30 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
18.40.235 gomat jan shum te mira veres
viber+37745355233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim