u shit flm merrjep

Shitet nga: BIGI 22 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   169 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNA 15

NUK DRIDHEN NUK TE SHTREMTA JON OREGJINAL PREJ GJERMANIS


I BOJN GOLF 2 GOLF 3 BMW ETJ


Thirni viber 045288101

Qmimi lire
BOJ NDRIM MESUNG GALASY S3 S4

TE BIGI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim