u shit flmmerrjep

Shitet nga: bigi 22 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellna me.yll 15 me gjith guma num po dridhen as nuk.jon te shtremta jan shume.mira.ka do gritha ka. Boj ndrim me.telefon samsung s3 s4 i phone 5 veretje.fellna muni me.pa ne rahovec thirni viber 045288101 te bigi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim