u shiten flm merrjep

Shitet nga: fellne 12 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 14-she shum te mira bejn per golf 1 2 3 per opel etj,qmim i diskutueshem bej ndrrim me fellne tjera 15-she me 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim