u shiten flm merrjep

Shitet nga: qendrimi 16 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash per mercedes 17 shum shum te rujshem shes urgjent me qmim tlir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim