urgjent

Shitet nga: sead 31 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 15 jan tmira nuk dridhin me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim