Subofer 1000 vatsh dhe pajaqall 700 vatshe

Shitet nga: Nazi 18 Pri 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Subofer 1000 vatsh dhe pajaqall 700 vatshe pajaqalla ban edhe per bas edhe pr za gjendje shum te mir ose me pare dyat 100 ero flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim