2 Radio mp3 njoni i thjesht

Shitet nga: armend 28 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radioo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim