Basser per vetur

Shitet nga: Korab 19 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
800 w. Është ne gjendje te rregullt per më shum mund te kontaktoni edhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim