Blaupunkt radio

Shitet nga: radio 01 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
ne gjendje shum te mire mp3 cd usb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim