CD pleyer

Shitet nga: driton 31 Mar 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Cd player
Ne gjendje shume te mire
Pa asnje problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim