DVD PER VETURA

Shitet nga: can 18 Maj 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes dvd per vetur kam modele te ndryshme punojne te gjtha montohen ne kasteka te sedishtes mbrapa, rrymen e marin me shkreps te vetures .


VIBER: +377 44 216 572

Ndrim nuk bejme.

Cmimi fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim