Dy radio

Shitet nga: valon 15 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes dy radiot per makin jan ngjendje shum te mir pres bleres serioiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim