Kasetofon Pioneer

Shitet nga: Ardian 14 Sht 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofon Pioneer i perdorur ne , ne gjendje te rregullt i ardhur nga Suedia. Posedon mp3 , aux , usb etj.
nr. kontakt 0037744755985 viber ose whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim