Muzik Magnat

Shitet nga: Muzik 18 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet muzika komplet
Zërues (Pajaqall Magnat) ,
Dy zërues Pioneer ,
Nje box bass Magnat express + ,
Nje bass Magnat ,
Të gjitha janë original.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim