Muzik per kerr

Shitet nga: arian shala 06 Maj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
750 wat + pastrues
Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim