Muzika per kerr

Shitet nga: Besniki 21 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes muziken per kerr 1 subufer asht i firmes jaguar 600+600=1200wat 2 teseja pioner ka 1500wat dhe dy pojaqalla njana 1200wat njanes nuk i shkrun jan teper te forta baj ndrrim me ndonje sen qe mkonvenon 045 682 659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim