Muziken per kerr

Shitet nga: Muzik 28 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
2
2x2ts pioner350 wat
2x2ts pioner450 wat
1bass JBL 1000 wat
2x2salaniuma
1zmadhus harvard 2x450 wat
1zmadhus solomon 2500 wat
Kasetofon radion pioner
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim