Panasonic mp3

Shitet nga: Panasonic 26 Maj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
50W x 4 MOSFET,MP3 / WMA ,Panel te motorizuar,Dalje per amfi ,Ekran Multi Colour ,ngjyra hiri metalike..Punon ne rregull por Cd nuk e nxjerr automatik..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim