Pioneer ...

Shitet nga: Xxx 03 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
4 ts (500) pionner ( 120 e)
Bass 1400 w me kutii pioneer (120e)
Pojaqal HARWARD 2x300 per bass ( 100e)
HARWARD 4x150 per za ... (100e)

Boj edhe ndrim.me iphone 6s/ 6 full unlock!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim