Pojaqall MAGNAT 680 watts !!

Shitet nga: Jeton 07 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes pojaqallen Magnat 680 wat e ardhur nga austria pak e perdorur, punon ne gjendje te mir me 2 hymje e 4 dalje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim