RADIO MAKINE GOLF 6

Shitet nga: Bledi 03 Krr 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radio per makine Te Golf 6

Radio eshte RNS 300


Eshte MP3 dhe lexon disc me folder te ndara

Te dhenat e Radios


RADIO ESHTE RNS 300 NAVIGATOR

CMIMI 150 EURO OSE 20.000 LEKE

shikoni kete linkun sa ben kjo radio ne tregjet e huaja


http://www.ebay.de/itm/Navigationssystem-VW-RNS-300-RNS300-Silber-Mp3-Neu-/251229585598


Mund te montohet ne te gjithat makinat pas vitit 2004GOLF 5
GOLF 5+
GOLF 6
TOURAN
CADDY
TIGUAN
AMAROK
EOS
PLUS
PASSAT BB
PASSAT CC
SKODA
SEAT

dhe te tjera ne kete gjenerate!!!!!!!!!!!!!!!!!! SQARIM !!!!!!!!!!!!!!!!!
Radio NUK ka bluetooth ,NUK ka lidhje per kamer prapa,dhe NUK ka lidhje per sensor parkimi.
ky eshte numri i MOBILIT tim VIBERMOBIL 00355673040414
!!!!!!!!!!!!!!!!! MUND TE CKODOJ DHE 95 % TE RADIOVE TE MAKINAVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PER ME SHUME INFORMACION
VIZITONI FAQEN TONE NE FACEBOOK
https://www.facebook.com/pages/Lezha-CAR-Radio-Decoder/187843441305387
dhe gjithashtu pyetjet tuaja mund te na i pyesni ketu
Lezha, Car Radio Decoder
Eshte identike me ate qe shikoni ne figure

Radio ka dhe kodin e sigurise ORIGJINAL TE FABRIKES

Faleminderit per leximin.


SHENIM----- UNE GJENDEM NE LEZHE SHQIPERI.
KAM SHKRUAR QYTETIN PRIZREN MEQE ESHTE QYTETI ME I AFERT ME SHQIPERINE
KETU KENI DHE NR TIM TE TELEFONIT DHE KETU POSHTE ADRESEN E-MAIL
FALEMINDERIT
bledi-alb@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim