RADIO

Shitet nga: XXXXx 15 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
RADIO PIONER e re me paketim e pa perdor e po sa ardhur nga Italia...eshte me te gjtha USB / CD / dhe RADIO....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim